+48 54 234 50 40

+48 54 235 08 41

biuro@usm.com.pl

Cięcie blach z wykorzystaniem technologii CNC (Computerized Numerical Control) to nowoczesna metoda cięcia laserem, zastępująca tradycyjne cięcie mechaniczne. Polega ona na pełnej automatyzacji procesu cięcia, co pozwala w łatwy sposób sterować produkcją oraz zintegrować ją z innymi systemami.

Cięcie CNC – precyzja i powtarzalność

Zastosowanie technologii CNC umożliwia nie tylko uzyskiwanie wyjątkowej precyzji cięcia, ale i otrzymywanie elementów o dowolnie wybranych kształtach oraz rozmiarach. Co więcej, ułatwia ona dokładne odwzorowanie oraz wielokrotne powielanie poszczególnych elementów. Metoda ta jest przede wszystkim szybka oraz wydajna, a ponadto gwarantuje uzyskanie wysoce zadowalającej jakości. Krawędzie otrzymywanych wykrojów są gładkie i nie wymagają już dodatkowej obróbki wykańczającej.

Cięcie laserem – usługa dla wymagających

Technologia cięcia laserowego doskonale sprawdza się przy obróbce różnych rodzajów materiałów konstrukcyjnych. Co więcej, niejednokrotnie okazuje się ona jedynym możliwym do zastosowania narzędziem pozwalającym uzyskać interesujące nas efekty.

W kooperacji zapewniamy Państwu cięcie laserowe do 25mm na stole 2000×6000.

Nasza firma świadczy usługi cięcia blach gilotyną HACO CNC – tniemy grubości od 0,5 do 12 milimetrów. Dysponujemy także wycinarką plazmową KT7 ze stołem 1500×3000 mm. Stal czarną tniemy do 30 mm. Jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne cięcie czy wykrawanie każdej blachy (ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium). Pracujemy zarówno na materiałach własnych, jak i nam powierzonych.

Indywidualne podejście

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się dokładnie spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Oprócz cięcia wykonujemy między innymi gięcie oraz walcowanie blach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  • 38_www-14
  • 33_www-9
  • 28_www-4
  • 27_www-3
  • hslx3013300dpi-1-6_lightbox

Comments are closed.