+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Profesjonalna obróbka metali, w tym prostowanie/odprężanie blach, to nasza specjalność. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki któremu z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych klientów. Do prostowania blach używamy precyzyjnej prostowarki znanego i niekwestionowanego lidera w tej branży. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj wieloletniemu doświadczeniu.

Prostowanie blachy cienkiej i grubej — usługi na najwyższym poziomie

Proces walcowania blach może przyczynić się do pojawienia się w materiale szeregu różnych naprężeń, które uwalniają się podczas wykrawania lub cięcia laserowego. Powoduje to deformację i brak płaskości wyciętych elementów, co znacznie utrudnia ich późniejszą obróbkę.

Nasza usługa prostowania blachy całkowicie eliminuje ten problem — otrzymujesz idealnie płaskie elementy o wysokiej dokładności, pozbawione napięć wewnętrznych, które są gotowe do dalszej obróbki np. gięcia lub spawania.

Profesjonalne prostowanie/odprężanie blachy to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy — poszczególne etapy produkcji odbywają się szybciej, unikasz też konieczności prostowania ręcznego i innych prac wykańczających.

Dodatkową zaletą stosowania hydraulicznego prostowania blachy jest minimalizacja odpadów, co przekłada się na dbałość o środowisko naturalne.

Precyzyjna prostowarka

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnej, precyzyjnej, hydraulicznej prostowarki, która jest liderem rynku i innowacji w branży prostowarek. Prostowanie stali za pomocą tego urządzenia polega na przesuwaniu danego elementu na specjalnych walcach prostujących. Maszyna hydrauliczna działa na prostowany materiał szeregiem zmiennych procesów gięcia, dzięki czemu cały proces jest wysoce precyzyjny i skuteczny. Prostowarka umożliwia prostowanie blachy o różnej grubości i różnorodnych elementów.

Skorzystaj z usługi prostowania blachy w USM Czernikowo

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści oraz dobrze rozwinięty park maszynowy — właśnie te argumenty przemawiają za tym, że warto wybrać usługi oferowane przez nasz zakład.

Oprócz prostowania blach oferujemy również pozostałe usługi związane z profesjonalną obróbką metali takie jak gięcie blach, walcowanie blach oraz wycinanie laserowe. Każdy proces jest wykonywany przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W tej branży nie mamy sobie równych, co potwierdzają setki zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy od lat!

  • Zdjęcie numer: 1
  • Zdjęcie numer: 2
  • Zdjęcie numer: 3
  • Zdjęcie numer: 4
  • Zdjęcie numer: 5
  • Zdjęcie numer: 6
  • Zdjęcie numer: 7

Comments are closed.