+48 54 234 50 40

+48 54 235 08 41

biuro@usm.com.pl

gięcie stali nierdzewnej

Obróbka plastyczna to metoda, którą wykonujemy do modyfikacji stali i metali. Proces ten jest możliwy dzięki naszym niezawodnym maszynom i nowoczesnej technologii CNC. Nasz proces produkcyjny jest zautomatyzowany i nie ma w nim miejsca na żadne pomyłki. Każde zlecenie wykonujemy precyzyjnie i zgodnie z zaleceniami naszych klientów.

Obróbka plastyczna – na zimno, czy gorąco?

W procesie obróbki plastycznej metali, stali oraz aluminium korzystamy z metod na gorąco, półgorąco i zimno. Wszystko zależy od materiału, który poddawany jest obróbce oraz jego właściwości. Pożądane kształty, strukturę i wymiary blach można osiągnąć dzięki odpowiedniemu naciskowi na materiał. Zaopatrzenie w nowoczesne maszyny do obróbki umożliwia nam na uzyskanie skomplikowanych kształtów i zaoszczędzenie materiału.

Profesjonalna obróbka metali to nasza specjalność!

Firma USM oferuje profesjonalną obróbkę blach metalowych, aluminiowych, wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej i wielu innych materiałów. Nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Zapoznaj się z naszą galerią dotychczasowych realizacji i przekonaj się sam.

Comments are closed.