+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Działalność naszej firmy sprowadza się do plastycznej obróbki metali w technologii CNC, pozwalającej na automatyzację procesów obróbki. Zajmujemy się walcowaniem, gięciem oraz szeroko pojętą obróbką metali, z wykorzystaniem różnych jej technik. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC możemy nie tylko uzyskiwać nietypowe, nawet najbardziej skomplikowane kształty, ale i elementy będące w stu procentach powtarzalne.

Wykonywana przez nas obróbka wybranego metalu polega na modyfikowaniu kształtu wykorzystanego materiału – stali czarnej, nierdzewnej czy też aluminium. W zależności od interesującego efektu, prowadzimy obróbkę mechaniczną, czyli tak zwaną obróbkę plastyczną, mechaniczną czy skrawaniem.

Z powodzeniem modyfikujemy materiały o różnych parametrach – walcujemy i odkształcamy blachy zarówno standardowe, jak i grube. Dostępność najlepszej jakości nowoczesnych urządzeń (dysponujemy jedną z największych pras krawędziowych oraz zwijarek do blach w Polsce!) pozwala nam uzyskiwać w pełni zadowalające efekty, będące dokładnym odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

O naszym profesjonalizmie oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczą zdobyte certyfikaty. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas zlecenia były możliwie jak najbardziej zadowalające, a przy tym w samym w stu procentach terminowe. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy przekonani, że podołamy wykonaniu nawet najbardziej niestandardowych i skomplikowanych zleceń.

Ogólne warunki umów sprzedaży

Comments are closed.