+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

 

Obróbka blacharska obejmuje procesy plastyczne, mechaniczne oraz skrawające związane z modyfikacją kształtu detali. Realizacja przy użyciu nowoczesnych maszyn CNC pozwala uzyskać gotowy produkt wysokiej jakości. Potrzebujesz obróbki blacharskiej prowadzonej przez profesjonalny zakład? Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Obróbka blacharska dostosowana do Twoich potrzeb

W USM Czernikowo zajmujemy się obróbką blacharską detali wykonanych z różnych materiałów – stali czarnej, nierdzewnej czy też aluminium. Wykorzystujemy techniki takie jak np. gięcie, walcowanie, prostowanie czy wycinanie blach. Obróbkę prowadzimy przy użyciu nowoczesnych obrabiarek sterowanych numerycznie. Dzięki temu możemy uzyskiwać nietypowe, nawet najbardziej skomplikowane kształty. Automatyzacja gwarantuje również powtarzalność niezbędną podczas produkcji seryjnej – oznacza to, że każdy przygotowany detal będzie identyczny, niezależnie od ilości produktów w serii.

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, dlatego możemy pracować na różnych materiałach – odkształcamy zarówno standardowe, jak i grube blachy. Posiadamy jedną z największych pras krawędziowych oraz zwijarek do blach w Polsce. Automatyczne maszyny umożliwiają wydajną obróbkę blach bez względu na ilość, gabaryty oraz rodzaj produktu wyjściowego. Dzięki wiedzy dotyczącej właściwości materiałów oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać masowo duże partie produktów i półproduktów z dowolnego metalu lub stopów.

Szybkie i precyzyjne obróbki blacharskie

Gwarantujemy szybkie i precyzyjne obróbki blacharskie. Wykorzystujemy technologię CNC do precyzyjnej obróbki metali zgodnej z założeniami. Największa prasa krawędziowa w Polsce pozwala nam na podejmowanie nawet najbardziej wymagających projektów, których – z racji braku dostępu do tak zaawansowanych maszyn – nie mogą podjąć się inne zakłady. Nasze maszyny sterowane cyfrowo doskonale radzą sobie z każdym zadaniem – gięciem, cięciem czy skrawaniem.

Wykonujemy gięcie metali na zimno i ciepło, a dobór metody uzależniamy od materiału oraz parametrów zlecenia. Obrabiamy zarówno standardowe, jak i niestandardowe blachy o różnej grubości. Dobieramy techniki obróbki w taki sposób, aby chronić materiał przed uszkodzeniami i zapewnić najwyższą jakość gotowego produktu. Zajmujemy się także cięciem blach przy użyciu automatycznych wycinarek laserowych. Jesteśmy w stanie wycinać dowolne kształty, a cięcie laserem pozostawia gładkie krawędzie nie wymagające dalszej obróbki. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań.

Obróbki blacharskie USM Czernikowo – zapraszamy do kontaktu!

W USM Czernikowo wykonujemy profesjonalne obróbki blacharskie, w tym między innymi gięcie, walcowanie i prostowanie, cięcie laserem czy spawanie stali nierdzewnej oraz innych metali. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt. Nadzorem nad projektami oraz realizacją zadań zajmuje się sztab wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zaplecze techniczne oraz doświadczona kadra pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających, niestandardowych zadań, co poświadczają liczne certyfikaty oraz grono zadowolonych klientów.

Szukasz sprawdzonego wykonawcy oferującego obróbki blacharskie? Zapoznaj się z ofertą naszego zakładu! Postaw na profesjonalizm i doświadczenie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących współpracy!

Comments are closed.