+48 54 234 50 40

+48 54 235 08 41

biuro@usm.com.pl

walcowanie blach

Walcowanie aluminium to proces, który polega na obróbce plastycznej blach metalowych. Wykonywany jest w naszym parku maszynowym na walcarkach i prasach krawędziowych. Walcowanie blach przy użyciu pras krawędziowych to gięcie korkowe. Proces ten działa równie skutecznie na zimno i na gorąco. Zapoznaj się z naszymi realizacjami!

Zwijanie i walcowanie aluminium

W naszym parku maszynowym posiadamy aż jedenaście walcarek, na których wykonujemy zlecenia walcowania blach grubych i cienkich. Materiał, wymiar oraz parametry nie stanowią dla nas problemu. Pracujemy w technologiach komputerowych CNC i NC, które umożliwiają automatyzację walcowania i otrzymanie gotowego produktu o dokładnie takich parametrach, jakich wymagał nasz klient.

Walcowanie stożków

Dzięki prasie krawędziowej i procesie gięcia korkowego jesteśmy w stanie wykonać walcowanie stożkowe. W galerii zrealizowanych zleceń możesz zapoznać się z wykonanymi przez nas stożkami z blachy, które wyróżniają się dużymi kątami nachylenia i wyraźnie dużymi różnicami między najmniejszą i największą średnicą.

  • walcow
  • walc
  • w

 

 

Comments are closed.