+48 54 234 50 40

+48 54 235 08 41

biuro@usm.com.pl

gięcie stali nierdzewnejPlastyczna obróbka metali jest metodą modyfikacji tego rodzaju materiałów, polegającą na wywieraniu na nich odpowiedniego nacisku. Dzięki temu uzyskać można inny, pożądany kształt oraz wymiary, a także wpłynąć na zmianę struktury danego metalu. Takie działanie oznacza również zmianę (polepszenie) właściwości mechanicznych. Obróbkę plastyczną wykonuje się na gorąco, półgorąco lub na zimno, w zależności od wykorzystywanego materiału oraz odpowiednich jego właściwości.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC, a tym samym automatyzacji procesu produkcyjnego, obróbka plastyczna niesie za sobą szereg zalet. To przede wszystkim oszczędność materiału, ale i wspomniane wcześniej polepszenie właściwości fizycznych oraz mechaniczych materiału poddanego obróbce. Oprócz tego, obróbka plastyczna pozwala na uzyskiwanie trudnych, skomplikowanych kształtów, co, w przypadku innych technologii, byłoby znacznie trudniejsze bądź też zupełnie niemożliwe.

Nasz zakład zajmuje się profesjonalną obróbką plastyczną zarówno stali czarnej, nierdzewnej jak i aluminium. Lata doświadczeń, a także nabywane i doskonalone w tym czasie umiejętności, w połączeniu z wykorzystaniem najlepszej jakości nowoczesnych urządzeń, sprawiają, że firma gieciewalcowanie.pl nieustannie polepsza jakość swoich usług, ciesząc się pełnym zaufaniem swoich klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które niewątpliwie pozwolą przekonać Państwa, że to właśnie nasze usługi mogą okazać się najlepszym wyborem.

gięcie stali nierdzewnej

Comments are closed.