+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Szukasz rzetelnego wykonawcy działającego w Bydgoszczy, który sprawnie i precyzyjnie wykona usługę gięcia blach? Z nami otrzymujesz gwarancję terminowości – zapewniamy szybką realizację zamówień i kompleksową obsługę. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu – zleć gięcie blach profesjonalistom.

Profesjonalne gięcie blachy CNC w Bydgoszczy

Gięcie blachy wykonuje się przeważnie przy użyciu pras krawędziowych. Proces ten można przeprowadzać na zimno lub gorąco, a wybór metody jest uzależniony od rodzaju materiału oraz oczekiwanego efektu. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych sposobów na gięcie blach w produkcji seryjnej jest wykorzystanie maszyn sterowanych numerycznie. Pozwalają one uzyskać dokładny, a przede wszystkim powtarzalny efekt dla każdego obrabianego detalu. Obrabiarki CNC umożliwiają również zminimalizowanie ilości odpadów, co przekłada się na ograniczenie zbędnych kosztów, przy jednoczesnym uzyskaniu wysokiej jakości gotowego produktu o ściśle zaplanowanych wymiarach i kształcie. Uzyskane w ten sposób blachy cechują się wysoką wytrzymałością.

Gięcie blach w Bydgoszczy – zaufaj specjalistom USM Czernikowo

W naszym zakładzie zajmujemy się profesjonalną obróbką metali, metali kolorowych oraz stopów. Usługę gięcia blachy realizujemy także w Bydgoszczy. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, w tym największą w Polsce prasę krawędziową. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia i obrabiać blachy o dużej grubości. Nasi wykwalifikowani specjaliści indywidualnie podchodzą do każdego zadania i dopasowują optymalną metodę obróbki do potrzeb danego zamówienia.

Planujesz powierzyć gięcie blachy sprawdzonemu wykonawcy w Bydgoszczy? Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoim zleceniu.

Comments are closed.