+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Interesuje Cię profesjonalne gięcie blach? Liczysz na terminową realizację swojego zamówienia i fachową obsługę? Sprawdź ofertę USM Czernikowo – profesjonalnego zakładu obróbki obsługującego klientów również na terenie Grudziądza. Dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym, w tym specjalistycznymi giętarkami do blachy. Z nami uzyskasz precyzyjnie wykonane detale.

Profesjonalne gięcie blachy CNC w Grudziądzu

Każdy materiał cechuje się określoną plastycznością, czyli podatnością na odwracalne odkształcenia. Parametr zwany granicą plastyczności oznacza moment, w którym w strukturze materiału zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. To właśnie przekroczenie tej granicy umożliwia nadanie arkuszowi metalowej blachy oczekiwanego kształtu.

Gięcie blachy w zależności od rodzaju materiału oraz grubości blach wymaga użycia określonego nacisku. Dlatego do realizacji procesu stosuje się specjalistyczne maszyny CNC, które nie tylko pozwalają na uzyskanie oczekiwanego efektu, ale też gwarantują powtarzalność procesu, co ma szczególne znaczenie w przypadku obróbki seryjnej.

Gięcie blach w Grudziądzu – zaufaj specjalistom USM Czernikowo

W zakładzie USM Czernikowo dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym. Nowoczesne obrabiarki CNC pozwalają nam skutecznie wykonywać detale o skomplikowanych kształtach. Powtarzalność z zachowaniem wysokiej jakości produktów końcowych zapewniana przez urządzenia sterowane numerycznie sprawdza się podczas produkcji seryjnej. Nad prawidłowością przebiegu procesów czuwa sztab wykwalifikowanych ekspertów.

Szukasz zakładu obróbki metalu, który oferuje gięcie blach przy użyciu nowoczesnego sprzętu? Sprawdź ofertę naszej firmy. Realizujemy również zlecenia z Grudziądza. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Comments are closed.