+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Obrabiarki CNC wykorzystywane do gięcia blach gwarantują powtarzalność procesu oraz wysoką jakość uzyskiwanego detalu. Nasz zakład oferuje profesjonalne gięcie blach na terenie miasta Płock. Zapewniamy terminowe wykonanie nawet najbardziej wymagających zleceń i kompleksową obsługę. Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów.

Profesjonalne gięcie blachy CNC w Płocku

Na czym polega gięcie blachy? Metalowy arkusz zostaje umieszczony w prasie krawędziowej, gdzie następnie jest formowany przez odpowiednio dobrane stemple i matryce. Narzędzia wywołują nacisk na materiał, wskutek czego w jego strukturze dochodzi do nieodwracalnych naprężeń. Powstałe odkształcenie jest zależne od dobranych parametrów. Im grubsza jest blacha, tym większej siły należy użyć do procesu zginania. Proces można wykonywać na zimno lub gorąco. Przy użyciu wysokiej temperatury należy jednak pamiętać o dodatkowych procesach fizykochemicznych oraz ich wpływie na powierzchnię materiału.

Aby otrzymać blachy o określonych wymiarach i kształtach stosuje się przeważnie obrabiarki CNC. Te nowoczesne maszyny gwarantują powtarzalność realizowanej czynności, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia ilości odpadu oraz uzyskania wysokiej jakości detalu.

  1. Gięcie blach w Płocku – zaufaj specjalistom USM Czernikowo

Nasz zakład obróbki metali oferuje gięcie blach przy użyciu najnowszych urządzeń przemysłowych. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym – przy pomocy kilkunastu zaawansowanych obrabiarek nieustannie realizujemy mniej i bardziej zaawansowane zamówienia dla klientów, a do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny.

Planujesz zlecić gięcie blach w Płocku i szukasz rzetelnego wykonawcy? Chcesz skorzystać z usług firmy, która kompleksowo zajmie się realizacją Twojego zlecenia? Doskonale trafiłeś! Już teraz skontaktuj się nami, a chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Comments are closed.