+48 54 234 50 40

biuro@usm.com.pl

MENU

Obrabiarki CNC to sprawdzony sposób na optymalną i powtarzalną produkcję metalowych arkuszy blach. Jeśli planujesz zlecić profesjonalne gięcie blach, zapoznaj się z ofertą naszego zakładu działającego również na terenie miasta Toruń. Zapewniamy wysoką jakość detali, precyzyjną obróbkę seryjną i realizację wymagających zamówień.

Profesjonalne gięcie blachy CNC w Toruniu

Gięcie blach może odbywać się na zimno lub gorąco, a parametry konkretnego procesu muszą zostać dobrane do rodzaju i grubości materiału. Aby uzyskać oczekiwany efekt, konieczna jest fachowa wiedza – taką wiedzą dysponują specjaliści działający w naszym zakładzie.

Do profesjonalnego gięcia blach wykorzystujemy prasy krawędziowe CNC. Maszyny sterowane numerycznie umożliwiają uzyskanie wysokiej dokładności oraz powtarzalności obróbki w stosunkowo krótkim czasie, dlatego takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane w obróbce wielkoseryjnej. Wykorzystanie obrabiarek CNC to najlepsza metoda optymalizacji kosztów produkcji blach zarówno dla dużych zakładów przemysłowych, jak i klientów indywidualnych.

Gięcie blach w Toruniu – zaufaj specjalistom USM Czernikowo

Nasz zakład oferuje obróbkę metali przy wykorzystaniu zaawansowanych obrabiarek CNC. W rozbudowanym parku maszynowym znajduje się 15 urządzeń o maksymalnym nacisku wynoszącym 2000 ton/12,5 m. Co to oznacza? Nie ma dla nas zadań niemożliwych! Połączenie nowoczesnych maszyn i szerokiej wiedzy wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować seryjne zamówienia na detale o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach.

Planujesz zlecić gięcie blachy w Toruniu i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej informacji dotyczących oferty!

Comments are closed.